Knihárna HAPTIC je umístěna ve středně velkém městě Králův Dvůr asi 30 kilometrů západně od Prahy. Jsme vybaveni stroji a nástroji, díky kterým jsme schopni zajistit výrobu veškerých možných papírových produktů. Naším hlavním zaměřením jsou potahované obaly, šanony, desky a knižní vazby. Základem jsou kašírovací stroje, řezačky papírů, trojřez pro finální ořez knižního bloku, nýtovačky, příklopový výsekový stroj a spousta knihařských nástrojů. Naší specialitou jsou ražby za horka a debossování. Vlastníme dva automatické stroje pro ražbu s nastavitelnou výškou razicí hlavy. Tímto jsme schopni provádět ražbu i do hotových 3D výrobků, například potažných víček krabiček. Vynikne tak debossovaný efekt ražby. Naše ruční Gebr Baier zlatička je perfektní pro malé sérIe a vzorky. Umí vyvinout fascinující tlak 5-ti tun. Ofsetový tisk, laminace a UV laky zajišťují naši prověření partneři.

Od roku 2016 je HAPTIC plně vybavenou knihařskou výrobou zahrnující také dva šicí stroje pro vazbu V8, dva prošívací stroje, dva průmyslové šicí stroje pro otevřenou vazbu nití, deset kašírovacích strojů, ruční i elektronické lisy, vybavení pro výrobu potahovaných knižních desek a spoustu speciální zařízení.

Kontrolujeme celý výrobní proces. Od prvního kontaktu se zákazníkem až po dodání zboží. Máme excelentní znalost materiálů, tiskových technik a efektů a proto jsme schopni našim klientům zajistit správné a unikátní řešení jejich záměrů. Před každou výrobou zajišťujeme výrobu vzorků, abychom si byli 100% jisti, že naplňíme klientovu představu o finálním výrobku.

HAPTIC se zaměřuje na malé a střední výrobní série. 

Prohlédněte si naše strojí vybavení a představte si, co všechno pro Vás můžeme vyrobit!